Doradztwo w sprawach architektury.

Proponujemy profesjonalny konsulting w sprawach związanych z architekturą, budownictwem, coaching architektoniczny, prowadzenie inwestycji.

Konsulting - doradztwo w sprawach związanych z budownictwem - np analizy opłacalności zastosowania konkretnych rozwiązań dotyczących ogrzewania domu, zastosowania OZE; analizy zastosowania określonych materiałów budowlanych. Konsultujemy "pomysły" - np opłacalność zakupu określonej nieruchomości pod kątem konkretnego celu. 

 

Coaching jest procesem umożliwiającym dojście przez klienta do celu wyznaczonego przez samego klienta.

W architekturze, w praktyce, oznacza to doradztwo w sprawie wyboru działki, domu np do rozbudowy. Pokazanie wad i zalet obiektu, miejsca. Oznacza także doradztwo i pomoc w sprawie np pomysłu na zagospodarowanie opuszczonego budynku, jakich mnóstwo w naszych miastach i miasteczkach, szukanie pomysłu na biznes w posiadanym, opuszczonym obiekcie.

Oznacza w końcu efektywny home staging - czyli pomoc w przygotowaniu mieszkania/domu na sprzedaż.

Przedmiotem działania naszej firmy są również kompleksowe usługi związane z przygotowaniem i prowadzeniem inwestycji budowlanych, począwszy od oceny planowanej inwestycji, wykonywaniem badań wykonalności, uzgodnień formalno-prawnych, przygotowania profesjonalnej dokumentacji po uzyskanie pozwolenia na budowę oraz organizację budowy.

Zastanawiasz się czy zmieścisz się w tym domu z twoją rodziną? Czy znajdzie sie w nim miejsce na gabinet, którego potrzebujesz? Zastanawiasz się czy twój nietypowy obiekt - np Stary Młyn- nadaje się na hotel? Zastanawiasz się czy stara wieża ciśnień może byc twoim wygodnym domem weekendowym? Czy stary dworzec może być domem kultury? Czy autobus może awansować na kawiarnię?

ZAPRASZAMY!

 

Cena konsultacji  - 200zł/godz netto.

Konsultacje w terenie - cena uzależniona od odległości.

 

Przykładem realizacji, która zdecydowanie podniosła wartość obiektu jest renowacjalokalu na Wilczej.

Po remoncie wg projektu ART-TU, cena wynajmu lokalu wzrosła o 75%, a klienci na wynajem znaleźli się w ciągu 2 godzin.

Namawiam do przeczytania relacji z remontu tego lokalu na blogu →ArchiLektura